Відео
Миколаївські мажоритарники найбільш синхронно голосують із нардепами з коаліції
Народні депутати, обрані до Верховної Ради по мажоритарним округам Миколаївської області, найбільш синхронно голосують із коаліційними депутатами від фракції «Блок Петра Порошенка» та «Народний Фронт». Такий висновок можна зробити, проаналізувавши сумісність голосувань миколаївських обранців за допомогою сервісу rada4you.
Як свідчить аналіз сумісних голосувань, друзями по голосуванням нардепів з Миколаївщини є також і депутати від фракцій «Батьківщина», «Самопоміч» та Радикальної партії Олега Ляшка.
Якщо подивитись деталізовано по фракціях, то Борис Козир найбільш синхронно голосує з депутатами від парламентських груп «Воля Народу» та «Відродження», найменше з цими групами голосує Аркадій Корнацький.
Якщо порівняти позафракційних депутатів, то найбільш синхронно з ними голосують Андрій Вадатурський, Борис Козир та Олександр Лівік.
Якщо порівняти голосування миколаївських нардепів із народними обранцями п’яти фракцій, що раніше складали парламентську коаліцію, то найбільш синхронно з ними голосує Борис Козир, найменше – Артем Ільюк.
Найменш синхронно миколаївські нардепи голосують з депутатами фракції «Опозиційний Блок».
Моніторинг проходить у рамках проекту Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» за підтримки Фонду Східна Європа.
За коментарями звертайтеся:
Дмитро Баштовий, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Миколаївській області
тел.: +380634171339
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер
(#рада8; #rada8; #opora; #опора)
Довідково: У 2017 році у 13 областях України Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій на народних депутатів України. Відбір депутатів для моніторингу відбувався за критеріями пропорційного представництва всіх парламентських сил, гендерного аспекту, попередніх показників активності в окрузі.