Новини

Опозиція знову заблокувала трибуну

Опозиція знову заблокувала трибуну

Опозиція заблокувала трибуну Верховної Ради, вимагаючи персонального голосування та запровадження сенсорної кнопки.

На сьогоднішньому засіданні парламентарі мали розглядати проекти Постанов про книговидавництво, екологію та сільське господарство. Проте депутати не розглянули жодного питання. Адже трибуна була вкотре заблокована опозицією.

Нині сесійна зала завішана плакатами "Рада гниє з Рибака" та "Кнопкодавцям ні!". Представники опозиції не вважають доцільним продовжувати роботу Верховної Ради допоки не буде виконана їхня вимога голосувати персонально сенсорними кнопками. "Всі ці відмовки парламентської більшості, що ця система голосування застаріла за 10 років – це просто відтягування часу для вирішення особистих проблем. Партія влади боїться персонального голосування, але наша позиція є однозначною та рішучою", - зазначив голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

1

2

Арсеній Яценюк показав журналістам Закон України "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України": "У цьому документі, який підписаний Президентом ще 6 грудня, йде мова про персональне голосування". Лідер ВО "Батьківщина" додав, що якщо не запрацює нова система голосування сенсорними кнопками, опозиція готова голосувати піднятими руками.

Голова ВР Володимир Рибак заявив про те, що наразі неможлива робота парламенту через блокування трибуни опозиційних сил. Також додав, що сьогодні на роботу не з’явилось лише 2 депутати у зв’язку з хворобою. Блокаду Рибак пояснив як політичне питання опозиції, яке заважає проводити засідання. На вимогу меншості про відставку В. Рибака, відповів, що прийме будь-яке рішення парламенту.

3

Керівників усіх фракцій голова ВР зібрав у своєму кабінеті, аби обговорити подальші дії. Наразі невідомо, коли продовжиться робота в парламенті.

4