Новини

Прес-конференція «Півтора року до фінішу: що зробили депутати за 3,5 роки в парламенті»

Прес-конференція «Півтора року до фінішу: що зробили депутати за 3,5 роки в парламенті»

 

Сьогодні ми перетинаємо черговий рубіж періоду роботи Верховної Ради України. Які успішні та невдалі моменти спіткали народних обранців за ці три з половиною роки роботи?

За результатами дослідження експертів Громадянської мережі ОПОРА бачимо, що під кінець скликання кількість ухвалених законів зменшується. У той же час депутати ВО «Батьківщина» та позафранкційні народні обранці були відсутні на третині голосувань за цей період. Натомість мажоритарники з Рівненської та Чернівецької областей найбільш дисципліновано відвідують засідання парламентських комітетів. Хто з депутатів найкраще відвідував сесійну залу, а хто є найбільшим прогульником? Хто найактивніше працює в парламентських комітетах? Скільки депутатських законопроектів стали законами?

На всі ці запитання можна буде почути відповідь на прес-конференції 12 червня (вівторок) о 10:30, УНІАН (вул. Хрещатик, 4). Реєстрація учасників відбуватиметься на місці за редакційними посвідченнями.

У прес-конференції візьмуть участь:

- Анатолій Бондарчук, керівник проекту ОПОРИ в рамках Програми РАДА;

- Андрій Савчук, аналітик ОПОРИ.

Під час прес-конференції буде презентоване дослідження діяльності народних депутатів у парламенті впродовж трьох з половиною років роботи. Запрошуємо представників медіа, громадських організацій, політичних партій.

Захід відбудеться за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА в рамках проекту Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

Контактна особа:

Катерина Жемчужникова

тел.: 066 270 17 13

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.