Новини
Миколаївщина: Лише два подані законопроекти від мажоритарників у травні
Народні депутати, обрані у Верховну Раду по шести мажоритарним округам Миколаївщини, у травні зареєстрували лише два законопроекти.
Так, депутати від «Блоку Петра Порошенка» Борис Козир, Олександр Жолобецький, Андрій Вадатурський та Аркадій Корнацький, а також депутат групи «Відродження» Артем Ільюк у травні не зареєстрували жодного законопроекту.
Разом з тим, лише нардеп від БПП Олександр Лівік разом з колегами зареєстрував два законопроекти. Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про альтернативні джерела енергії» щодо віднесення теплових насосів до обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії, пов’язаний з необхідністю спрощення умов провадження підприємницької діяльності у сфері альтернативних джерел енергії.
Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України» (щодо перерахунку єдиного збору до Державного бюджету України та місцевих бюджетів)має на меті створення умов для надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів, які б використовувалися на проведення ремонту доріг та під’їзних шляхів до пунктів пропуску, їх реконструкцію та підтримку належного санітарного стану на територіях перед ними.
Що стосується чотирьох миколаївських депутатів, обраних у парламент за списком, кількість зареєстрованих ними у травні законопроектів складає 17.
Так, депутат від «Народного Фронту» Тарас Кремінь зареєстрував 7 законопроектів, його колега Ігор Бриченко – 5 та їхній однопартієць Вадим Підберезняк - 4. У нардепа від БПП Давида Макар’яна – 1 зареєстрований законопроект.
Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що відповідно до статті 6 Закону України «Про статус народного депутата» робота над законопроектами є невід’ємною частиною діяльності депутата Верховної Ради.
Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер
(#рада8; #rada8; #opora; #опора)
Довідково:
У 2016 році по всій Україні (у 24 областях та м. Києві) Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій та народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.