Новини

Не всі прикарпатські мажоритарники голосували за звільнення суддів

Нещодавно у парламенті розглядалася низка проектів Постанов щодо звільнення суддів, які порушили присягу, приймаючи незаконні рішення проти учасників Євромайдану, а також несумісність посад і хабарництво. Лише троє з семи Івано-Франківських депутатів-мажоритарників були послідовними у підтримці цих законотворчих ініціатив під час голосувань. Один парламентар був відсутній на засіданні Верховної Ради України, інші, або не голосували, або лише частково своїми голосуваннями підтримали звільнення суддів.

Максимальну підтримку законотворчі ініціативи про звільнення суддів через порушення ними присяги отримали від Юрія Дерев’янка, із 85 голосувань парламентар 85 разів голосував за звільнення суддів. Майже максимальну підтримку за даними сайту «Вони голосують для тебе», згадані законотворчі ініціативи отримали від Михайла Довбенка та Анатолія Диріва, які 82 та відповідно 81 раз голосували «За».

Найменшу підтримку згадані законотворчі ініціативи отримали від народних депутатів Олександра Шевченка і Віктора Шевченка. Особистим голосуванням Олександр Шевченко лише 6 разів проголосував за звільнення суддів, а Віктор Шевченко – 3. Під час всіх інших голосувань парламентарі були відсутні під час голосування.

Жодної підтримки проекти Постанов про звільнення суддів не отримали від Юрія Солов’я та Юрія Тимошенка. Двічі не голосував за звільнення суддів і 83 рази був відсутній під час голосувань Юрій Соловей, а Юрій Тимошенко пропустив всі 85 голосувань за звільнення суддів через порушення присяги і причетність до корупції.

 10 10 sud

За коментарями звертайтеся:

Іван Маруняк, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Івано-Франківській області

тел.: 063 628 67 68

email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#рада8; #rada8; #opora; #опора)

Довідково:

У 2016 році по всій Україні (у 24 областях та м. Києві) Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій та народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.