Новини

У івано-франківських мажоритарників різні погляди щодо підтримки індустріальних парків

Восени 2016 року парламентом розглядався та був прийнятий за основу Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо розвитку вітчизняного виробництва шляхом стимулювання залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки (2555а-д ). На погляд авторів цього законопроекту, він мав би усунути корупційну систему погоджень шляхом визначення в Митному кодексі України виключного списку устаткування, обладнання та матеріалів, що звільняються від сплати митних платежів при ввезені на територію України резидентами індустріальних парків.  Автори законопроекту, як йдеться у пояснювальній записці до нього, зазначили, що його завданням є залучення іноземних та вітчизняних інвестицій, необхідних для створення в Україні розгалуженої мережі індустріальних парків.

За даними сайту «Вони голосують для тебе»  згаданий законопроект 6 разів виносився на голосування і лише 3 депутати мажоритарники з Івано-Франківщини надали йому максимальну підтримку під час голосувань, 1 депутат 6 разів голосував «ПРОТИ», 1 всі 6 разів був відсутній під час голосування і двоє депутатів надали лише часткову підтримку законопроекту.

22 11 if new2

Максимальну підтримку законопроект отримав від Михайла Довбенка, Юрія Тимошенка та Юрія Солов’я, які 6 разів проголосували «ЗА» законопроект. Анатолій Дирів 4 рази підтримав законопроект і 2 рази був відсутній під час голосування. Віктор Шевченко 1 раз проголосував «ЗА» і 5 разів був відсутній під час голосування.

Не отримав підтримки вищезазначений законопроект від Олександра Шевченка та Юрія Дерев’янка. Народний депутат Олександр Шевченко будучи зареєстрованим на засіданні всі 6 разів не брав участі у голосуванні, а Юрій Дерев’янко 6 разів голосував «ПРОТИ».

За коментарями звертайтеся:
Іван Маруняк, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Івано-Франківській області
тел.: 063 628 67 68
email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#рада8; #rada8; #opora; #опора)

Довідково:

У 2016 році по всій Україні (у 24 областях та м. Києві) Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій та народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.