Новини
Івано-Франківські депутати не проти податкової реформи
Від початку роботи Верховної Ради України 8-го скликання і станом на початок жовтня 2016 року за даними сайту «Вони голосують для тебе» у сесійному залі парламенту 13 разів виносились на голосування законотворчі ініціативи, що стосуються податкової реформи. Судячи з результатів голосувань за відповідні законотворчі ініціативи, народні депутати України, котрі обрані у одномандатних виборчих округах підтримують реформування податкової системи, хоча рівень підтримки різний. Проти не голосував ніхто з прикарпатських парламентарів.
Найвищий рівень підтримки вищезгаданих законотворчих ініціатив спостерігається за Михайлом Довбенком – 100%, парламентар голосував «За» під час всіх 13 голосувань.
Юрій Тимошенко 12 разів своїм голосуванням надав підтримку законопроектам, що стосуються реформування системи податків і 1 раз був відсутній під час голосування. Олександр Шевченко двічі був відсутній під час голосування та 11 разів проголосував «За».
Однаковий рівень підтримки законопроекти, що стосуються податкової реформи, отримали від Анатолія Диріва і Юрія Солов’я, народні депутати тричі були відсутні під час голосувань і 10 разів голосували «За».
Найменшу підтримку законопроекти, що стосуються змін у податковій системі отримали від Юрія Дерев’янка, 8 разів депутат голосував «За» відповідні законопроекти і 5 разів був відсутній під час голосувань. Проти депутат не голосував, попри найменший рівень підтримки, який випливає з результатів голосувань.
Дані щодо Віктора Шевченка відсутні, оскільки з моменту набуття ним депутатських повноважень, парламент не розглядав законопроектів що стосуються податкової реформи.
Довідково:
У 2016 році по всій Україні (у 24 областях та м. Києві) Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій та народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.