Законодавча активність депутатів-мажоритарників з Полтавщини за липень: 13 законопроектів та 5 постанов

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала законодавчу активність депутатів обраних у мажоритарних округах Полтавської області. Серед чотирьох народних обранців найактивнішим виявився Костянтин Іщейкін (6 законопроектів та 4 постанови), а менш активним став Костянтин Жеваго, котрий не подав жодного законопроекту. Усього мажоритарники підготували за липень 13 законопроектів та 5 постанов.

Poltava news 06 10 zakonodavcha aktivnist deputativ magoritarnikiv za lupen

Костянтин Іщейкін (БПП “Солідарність”, ОВО 148)

У співвідношенні з іншими парламентарями Костянтин Іщейкін у співавторстві з іншими народними депутатами підготував 6 законопроектів.

Зокрема Іщейкін підготував 7 липня Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" щодо надання соціально-економічної компенсації ризику населенню, яке проживає на території зон спостереження підприємств з видобування і переробки уранових руд.

12 липня був зареєстрований Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення адміністративної відповідальності за ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції).

14 липня Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зняття обмеження мінімального розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності та надання повноважень по його встановленню органам місцевого самоврядування.

15 липня Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі. Цього ж дня був поданий Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі.

19 липня був внесений останній проект закону від Костянтина Іщейкіна стосовно внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту громадського здоров'я від шкідливого впливу тютюнового диму).

Крім цього Костянтин Іщейкін підготував чотири проекти постанови: від 7 липня Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо добровільного приєднання територіальних громад).

15 липня було зареєстровано два проекти постанови стосовно відхилення проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування діяльності центрів надання адміністративних послуг та прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо використання деяких видів екологічного податку).

18 липня - Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до Бюджетного кодексу України (урівняти в правах громади міст з іншими громадами відносно місцевих запозичень)

Усього народний обранець підготував за липень 6 законопроектів та 4 постанови.

Юрій Бублик (БПП “Солідарність”, ОВО 145)

Народний депутат підготував за липень 4 законопроекти.

Перший, від 6 липня зареєструваний був Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання оренди державного майна.

14 липня - Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про державну службу".

15 липня Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за провокацію злочину.

Останній законопроект від Юрія Бублика зареєстрований 19 липня - Проект Закону про тимчасово окуповану територію України.

Сергій Каплін (БПП “Солідарність” ОВО 145)

Сергій Каплін у липні підготував три законопроекти:

Від 13 липня Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку встановлення мінімальних гарантій в оплаті праці.

15 липня нардеп підготував два законопроекти: Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі та Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі.

4 липня Сергій Каплін зареєстрував Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України № 1377-VIII від 19.05.2016 "Про перейменування окремих населених пунктів та районів" (щодо перейменування міста Комсомольськ Полтавської області).

Усього народний депутат підготував за липень 3 законопроекти та 1 постанову.

Зазначимо, що у лютому Сергій Каплін подав заяву про вихід із фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність” та коаліції. Проте й по сьогодні на сайті Верховної Ради зазначено, що він є членом депутатської фракції партії “Блок Петра Порошенка”.

Костянтин Жеваго (позафракційний, ОВО 150)

Народний депутат Костянтин Жеваго за липень не підготував жодного законопроекту чи постанови.

Зазначимо, що згідно зі статтею 12 Закону України “Про статус народного депутата України”  народний депутат має право законодавчої ініціативи, яке реалізується у формі внесення до Верховної Ради України: законопроекту; проекту постанови чи іншої законодавчої пропозиції.

За коментарями звертайтеся:
Дар’я Черкашина, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Полтавській області
тел. +3 8099 674 45 65, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(#рада8; #rada8; #opora; #опора)

Довідково:

У 2016 році по всій Україні (у 24 областях та м. Києві) Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій та народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі