Миколаївські депутати-мажоритарники за лютий зареєстрували 11 законопроектів

Народні депутати, обрані у Верховну Раду у одномандатних виборчих округах, у період з 1 по 29 лютого подали до парламенту 11 законопроектів.

Так, депутат від «Блоку Петра Порошенка» Борис Козир, обраний у Верховну Раду від округу № 127, у лютому зареєстрував чотири законопроекти, що є найбільшою кількістю законотворчих ініціатив серед усіх мажоритарників Миколаївщини. Усі законопроекти подані у співавторстві з іншими депутатами.

Так, законопроектом № 3851-1 вносяться зміни до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників. Даний законопроект можна віднести до виборчої програми депутата, в якій він обіцяє «реформувати податкову систему шляхом зменшення кількості податків, спрощення їх адміністрування». Крім цього, Козир разом з іншими депутатами подав проект закону про проведення позачергових виборів Новомосковського міського голови 29 травня 2016 року. Проект закону № 4121 передбачає впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті. Проектом Закону про доступ інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики для розвитку телекомунікаційних мереж регулюється на законодавчому рівні відносин, пов’язаних з встановленням єдиних правових засад доступу та використання інфраструктури.

Народний обранець від округу № 128 Артем Ільюк (Член депутатської групи "Партія "Відродження") зареєстрував два законопроекти, обидва подані у співавторстві з іншими депутатами. Проектом закону № 4076 пропонується залишити помічникам суддів у судах усіх юрисдикцій статус державних службовців. Законопроект № 4098 «Щодо належного функціонування портів» стосується безпосередньо проблем округу депутата, оскільки порт «Октябрьск» знаходиться на його території.

За лютий депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Жолобецький (округ № 129) зареєстрував лише один законопроект у співавторстві з нардепом від «Народного Фронту» Віктором  Романюком щодо забезпечення рівних умов надання фінансових послуг.

За період з 1 по 29 лютого депутат Верховної Ради від «Блоку Петра Порошенка» від округу № 130 Андрій Вадатурський зареєстрував два законопроекти, обидва подані у співавторстві з іншими обранцями. Законопроект № 4109 передбачає збільшення покарання за хабарництво, зокрема довічне позбавлення волі голів відомств та суддів. Законопроект № 4098 «Щодо належного функціонування портів» стосується безпосередньо передвиборчої програми депутата, де зазначалось про «прагнення відродити Україну як морську державу шляхом масштабного реформування морегосподарського комплексу».

Народний депутат Олександр Лівік («Блок Петра Порошенка»), обраний у Верховну Раду від округу № 131, за лютий подав один законопроект у співавторстві з іншими депутатами «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах  енергетики та комунальних послуг». Даний законопроект стосується проблем округу, оскільки на його території знаходиться Южно-Українська атомна електростанція.

Обранець від округу № 132 Аркадій Корнацький («Блок Петра Порошенка») у лютому зареєстрував всього лише один законопроект у співавторстві з іншими депутатами, яким вносяться зміни до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, в тому числі сільгосптоваровиробників. Мета законопроекту співзвучна з бажанням депутата «розробити і впровадити законодавчі акти, які забезпечать захист прав людей, сприятливі умови вітчизняному сільськогосподарському виробнику».

15 03 Mykolaiv dep

За коментарями звертайтеся:
Дмитро Баштовий, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Миколаївській області
тел.: +380634171339
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
(#рада8; #rada8; #opora; #опора)

Довідково:

У 2016 році по всій Україні – у 24 областях та м. Києві Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій на народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.