Кібербезпека держави пріоритетна лише для частини Івано-Франківських депутатів

Протягом 2016 року у сесійному залі парламенту відбулось 6 голосувань за законопроекти, які спрямовані підсилити кібербезпеку держави. Максимальну підтримку ці законотворчі ініціативи отримали від 4 народних депутатів України, які обрані у одномандатних виборчих округах Івано-Франківщини, 2 депутатів всі шість разів не брали часті у голосуванні, а 1 парламентар 1 раз утримався під час голосування і 5 разів не голосував.

За даними сайту «Вони голосують для тебе»  від Михайла Довбенка, Юрія Дерев’янка, Юрія Тимошенка та Юрія Солов’я отримали максимальну підтримку законопроекти, які спрямовані на посилення кібербезпеки в Україні та посилення функції СБУ та інших правоохоронних органів щодо кібернагляду. Під час шести голосувань згадані парламентарі всі 6 разів голосували «ЗА».

Не отримали підтримки законотворчі ініціативи щодо посилення заходів з кібербезпеки від Олександра Шевченка, Анатолія Диріва та Віктора Шевченка. Народні депутати України Олександр Шевченко та Анатолій Дирів всі 6 разів були зареєстровані на засіданні парламенту, проте участі у голосуванні не брали. Віктор Шевченко 1 раз утримався під час голосування і 5 разів участі у голосуванні не брав, хоча був зареєстрований на засіданні.

24 11 if 222

За коментарями звертайтеся:
Іван Маруняк, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Івано-Франківській області
тел.: 063 628 67 68
email:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#рада8; #rada8; #opora; #опора)

Довідково:У 2016 році по всій Україні (у 24 областях та м. Києві) Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій та народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.