Харківські мажоритарники онлайн: як депутати опановують мережу Інтернет?

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, як мажоритарники Харківської області використовують соціальні мережі та сайти для комунікації з виборцями. 9 з 14 харківських депутатів користуються мережею Інтернет.

У шести харківських нардепів є власні сайти. Це Валерій Писаренко, Дмитро Святаш, Анатолій Денисенко, Олександр Фельдман, Володимир Кацуба та Дмитро Шенцев. Сім народних депутатів Харківщини для зв’язку з виборцями використовують  Facebook: Валерій Писаренко, Олександр Кірш, Дмитро Святаш, Анатолій Денисенко, Олександр Фельдман, Анатолій Гіршфельд та Євгеній Мураєв. Проте не завжди сторінки депутатів є активними, а сайти працюють.

Найбільш вправними користувачами Інтернет-простору виявилися Валерій Писаренко, Анатолій Денисенко та Олександр Фельдман. Так, депутат Валерій Писаренко (ВО №168) має власний сайт, де інформує виборців про свою діяльність у парламенті та в окрузі. На сторінці ресурсу є можливість звернутися до депутатської приймальні електронним листом, розміщено контакти громадської приймальні та посилання на соцмережі депутата.

pysarenko sait

Група Facebook народного депутата щоденно оновлюється. Тут можна знайти фотозвіти із зустрічей та поїздок, його думки щодо загальнополітичних питань, коментарі стосовно законопроектів, звіти про роботу в окрузі.  Власна сторінка депутата є закритою.

pysarenko

Анатолій Денисенко (ВО №173) також має сайт, на якому містяться статті з загальнополітичних питань, звіти про роботу депутата, звернення виборців, програма та контакти приймалень. Є можливість звернутися онлайн.

denisenko sait

На власній сторінці у  Facebook  депутат є менш активним. Періодично він публікує на сторінці інформацію про голосування за законопроекти, роботу в окрузі.

denisenko

Активність Олександра Фельдмана (ВО №174) регулярно висвітлюється на сайті депутата. Більшість новин стосуються діяльності Фельдман Екопарку, проте регулярно у стрічці з’являються і думки депутата з приводу загальнополітичних питань.

feldman1

Сторінка народного обранця у  Facebook щоденно поповнюється новинами про діяльність благодійного фонду депутата, його особистими думками та враженнями.

feldman

Сторінку на Facebook та сайт має також Дмитро Святаш (ВО №170). Проте новини на сайті депутата з’являються не досить часто: тільки одна за 2017 рік.

svyatash sait

У соціальних мережах мажоритарник також не надто активний. На сторінці знаходиться лише декілька публікацій за 2016 рік.

svyatash

Дмитро Шенцев (ВО №176) для комунікації з виборцями має власний сайт. Тут розміщуються новини про активність депутата у окрузі, висвітлюється діяльність його благодійного фонду, є контакти приймалень.

shencev sait

Постійно підтримує зв'язок з виборцями через сторінку Facebook Олександр Кірш (ВО №169). Депутат інформує виборців про графік роботи приймалень, публікує звернення, щоденно розміщує власні думки з приводу загальнополітичних питань.

kirsh

Активно веде Facebook  сторінку і депутат Євгеній Мураєв (ВО №181). Проте його профіль містить лише думки та відгуки стосовно загальнополітичної ситуації. Інформація про роботу депутата в окрузі відсутня.  

myraev

Анатолій Гіршфельд (ВО №179) також користується соціальною мережею Facebook. У Інтернет-просторі знаходяться сторінку його прес-служби та групу народного депутата. На обох сторінках висвітлюється діяльність мажоритарника у окрузі, розміщуються фотозвіти із зустрічей та думки на загальнополітичну тематику.

girshfeld1

girshfeld

Особистий сайт має Володимир Кацуба (ВО №175). Проте це сайт його корпорації, де інколи з’являються новини про діяльність депутата. Останні згадки про нардепа датовані травнем 2016 року.

kacuba

Інформація про діяльність Віталія Хомутинніка (ВО №171), Віктора Остапчука (ВО №177), Олександра Біловола (ВО №180) з’являється на регіональному сайті  політичної партії «Відродження». Проте депутати не мають власних сторінок у соцмережах чи сайтів, через які виборці могли б звертатися до них в режимі онлайн. Не використовують віртуальний простір і Володимир Мисик (ВО №172) та Дмитро Добкін (ВО №178).

За коментарями звертайтеся:

Катерина Мінкіна, громадський консультант Громадянської мережі ОПОРА у Харківській області

тел.: 066 559 75 66, 098 399 98 17

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Моніторинг парламенту | Веб-сайт | Фейсбук | Твіттер

(#рада8; #rada8; #opora; #опора)