Законотворча робота депутатів Чернігівщини від обрання і до сьогодні
Верховна Рада України є органом законодавчої влади, яка працює над вирішенням проблемних питань від імені та задля благополуччя усього українського народу. Депутати Верховної Ради, представники виборців, обрані строком на чотири роки, мають забезпечити якісну та безперебійну роботу Верховної Ради. Протягом усього періоду однією з головних функцій народних депутатів є законотворча робота, внесення законопроектів та постанов, які покликані змінити життя в Україні, та подальше голосування за важливі законопроекти.
Від 27 листопада 2014 року і по сьогоднішній день депутати від Чернігівщини внесли 171 законопроект спільно з представниками інших регіонів.
Березенко Сергій, якого було обрано по 205 виборчому округу, разом з іншими депутатами вніс 22 законопроекти. Що було найбільш важливе для Сергія Березенка та за що він не голосував можна побачити на ресурсі Rada4you за посиланням.
Атрошенко Владислав, обраний депутатом по 206 виборчому округу, виконував обов’язки до 28 січня 2016 року, припинив повноваження в зв'язку з обранням на посаду міського голови міста Чернігова. За час виконання обов’язків депутата встиг внести разом з іншими депутатами 4 законопроекти. Як голосував під час свого депутатства Владислав Атрошенко, які законопроекти максимально підтримував, ця інформація доступна за посиланням.
Євлахов Анатолій, депутат від 207 виборчого округу при підтримці представників інших регіонів вніс 52 законопроекти, в трьох з яких був одноосібним ініціатором законопроекту. Послідовність голосувань та присутність депутата під час прийняття рішень з приводу того чи іншого законопроекту можна побачити за посиланням.
Давиденко Валерій – представник виборчого округу 208 спільно з іншими депутатами вніс на розгляд Верховної Ради України 23 законопроекти. В яких випадках думка депутата іде врозріз з думкою фракції та який відсоток голосувань стосовно певного закону пропустив депутат, ця інформація доступна за посиланням.
Кодола Олександр, який представляє громаду 209 ВО, вніс 44 законопроекти, в 2 випадках був одноосібним ініціатором. Позиція депутата щодо прийняття відповідних законів за посиланням.
Дмитренко Олег, делегований від 210 ВО вніс на розгляд Верховної Ради 26 законопроектів, в 14 випадках був одноосібним ініціатором закону. З ким "дружить депутат" під час голосувань можна подивитись тут.
Повноваження депутатів ще не закінчились, попереду в них багато роботи, активність депутатів в регіонах та активність у сесійній залі мають бути направлені на вирішення проблемних питань, та досягнення європейського рівня життя. Сайт Вони голосують для тебе демонструє за що та як голосують депутати Верховної Ради, кого вони підтримують та на які питання найбільше звертають увагу. Аналізуючи діяльність обранців, можна знайти слабкі місця та визначити над чим дійсно необхідно працювати і через звернення до депутата зазначити актуальність потреби в опрацюванні та прийнятті тих законів, які справді сприятимуть стабілізації в країні та економічному зростанню регіонів.
За коментарями звертайтеся:
Довідково:
У 2016 році по всій Україні (у 24 областях та м. Києві) Громадянська мережа ОПОРА реалізує інформаційно-просвітницький та моніторинговий проект, який здійснюється у рамках Програми USAID РАДА: Підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво, що виконується Фондом Східна Європа. Проект спрямований на залучення громадян до парламентського процесу, підвищення їх поінформованості про діяльність Верховної Ради України, парламентських партій та народних депутатів України. Відбір депутатів, щодо діяльності яких здійснюється моніторинг, відбувався за критеріями пропорційного представництва усіх парламентських сил, гендерного представництва, попередніх показників активності у окрузі.